vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Buba Klub u Beogradu

Ići dole 
+11
Mico
vlajko05
vwomoljica
buRago
GibaniTZa
Admin
dexit
igorsnegi
dechkotzar
Dika
markoniw
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeUto 24 Jul - 18:31

Hvala i tebi IGORSNEGI na dobrodoslici .
I iskoristio bi ovaj trenutak , za glasno razmisljanje, sto me "muci " duze vreme.Mozda je i za otvaranje nove teme.
Naime pored gomile malih(ali slatkih) problemcica oko "kontakta" sa bubom u bilo kom smislu(kupovina,restauracija ,voznja....)postji nesto sto ili nerazumem ili....
1.U Beogradu postoji dosta buba i vlasnika ...
2.Takojdje ima dosta ljubitelja fenomena" BUBA".
3.Sva moc(finansijska,upravna,..)ove nase zemlje je u Beogradu.
3.Dostupnost informacijama ,institucijama..je neogranicena.
4.Pokusaja da se oformi Klub ljubitelja buba je bilo vise...BEZUSPESNO
5.Skim god razgovaram na ovu temu ima pozitivan odziv...
6. Skoro da nema drustveno uredjene zajednice gde ima vise (od dve) buba a da se nije "zapatio" neki klub.

A Udruzenja u Beogradu i dalje nema ????
Znam da ovo ne interesuje posetioce ovog foruma, koji nisu iz Beograda, ali mozda neki savet, ideja …
Zeleo bi I misljenje admina, vredelo bi ovo cackati na forumu ili ne t j. da li je u skladu sa orjentacijom foruma..
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeUto 24 Jul - 21:23

Ne vidim zasto ne bi bilo uputno na forumu razgovarati o formiranju kluba (udruzenja) u Beogradu, forum i jeste mesto gde o tome treba pricati, danas Beograd, sutra Krusevac, pa Smederevo itd. itd.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeSre 25 Jul - 9:23

ja sam uvek za bubin klub, podrska sa distance ( dijaspora)...

@marko, jedno mozda licno pitanje, da li ste vi radili nesto za EZ?
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeSre 25 Jul - 14:46

markoniw ::
Hvala i tebi IGORSNEGI na dobrodoslici .
I iskoristio bi ovaj trenutak , za glasno razmisljanje, sto me "muci " duze vreme.Mozda je i za otvaranje nove teme.
Naime pored gomile malih(ali slatkih) problemcica oko "kontakta" sa bubom u bilo kom smislu(kupovina,restauracija ,voznja....)postji nesto sto ili nerazumem ili....
1.U Beogradu postoji dosta buba i vlasnika ...
2.Takojdje ima dosta ljubitelja fenomena" BUBA".
3.Sva moc(finansijska,upravna,..)ove nase zemlje je u Beogradu.
3.Dostupnost informacijama ,institucijama..je neogranicena.
4.Pokusaja da se oformi Klub ljubitelja buba je bilo vise...BEZUSPESNO
5.Skim god razgovaram na ovu temu ima pozitivan odziv...
6. Skoro da nema drustveno uredjene zajednice gde ima vise (od dve) buba a da se nije "zapatio" neki klub.

A Udruzenja u Beogradu i dalje nema ????
Znam da ovo ne interesuje posetioce ovog foruma, koji nisu iz Beograda, ali mozda neki savet, ideja …
Zeleo bi I misljenje admina, vredelo bi ovo cackati na forumu ili ne t j. da li je u skladu sa orjentacijom foruma..
U potpunosti se slazem sa Vama cika Marko!!!Nadam se da ce se sto uskoro resiti,kako ne znam!!! Basketball Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeSre 25 Jul - 14:52

ja sam za to da se otvori nova tema? zbog novih clanova, koji ideju o klubovima mozda nece naci pod 'predstavljanje clanova'..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeSre 25 Jul - 14:59

dexit ::
ja sam za to da se otvori nova tema? zbog novih clanova, koji ideju o klubovima mozda nece naci pod 'predstavljanje clanova'..
Slazem se sa tobom Dexit!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeSre 25 Jul - 16:22

I ja se slazem da tema zasluzuje posebno mesto na forumu i evo predloga za ADMINISTRATORA :
Pod rubrikom razno da se uvrsti nova tema kao sto su SKUPOVI, PONUDA...sa naslovom KLUBOVI I UDRUZENJA...
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeSre 25 Jul - 16:28

Moarce te da sacekate na administratora. Administrator krlja mocart kugle po Becu.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeSre 25 Jul - 18:25

Pa sacekacemo admina (gazda je gazda),a mocart kugle ,MLJAC...
Dotle ,idemo sa idejama..
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeSre 25 Jul - 22:39

markoniw ::
Pa sacekacemo admina (gazda je gazda),a mocart kugle ,MLJAC...
Dotle ,idemo sa idejama..
Dogovoreno cika Marko!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
Admin
Admin
Admin



Broj poruka : 247
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeČet 26 Jul - 10:26

Evo vratio se Admin sa hodocasca iz Nemacke u Austriju (a nijednu mozart kuglu jos nisam pojeo, moracu od danas, dobro su me podsetili neki), pa sada mozemo lepo rasplamsati cuvenu pricu o klubu...

Izvolte...
Nazad na vrh Ići dole
http://vhs-mladenovac.forumotion.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeČet 26 Jul - 10:30

Licno mislim da je najveci problem kod nas ona izreka : 2 Srbina = 3 misljenja...

Ali jako bih voleo da tako nesto postoji i u nasem gradu...

I mislim da bi zbog nase situacije i sa delovima i sa kojekakvim majstorima klub pored druzenja trebalo da pruza jaku tehnicku podrsku sto u savetima sto u alatima, delovima, strucnoj pomoci itd...To su stvari koje su meni najvise falile, a sto se tice alata neke stvari mi jos uvek fale, ali su mi zbog cene i retke upotrebe neisplativi za kupovinu...
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeČet 26 Jul - 11:07

ja sam treci srbin! afro
Nazad na vrh Ići dole
buRago
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
buRago


Broj poruka : 525
Godina : 37
Lokacija : KRAGUJEVAC (dolina gladi)
Datum upisa : 18.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeČet 26 Jul - 12:39

meni ovo zvuci ok ja nisam iz BG ali zvuci strava znate ono clan sam buba gang-a niko ne sme da me dira inace ce moji ortaci da te pregaze sa njihovim bubama geek slim se naravno ja sam za cheers
Nazad na vrh Ići dole
vwomoljica
VW zaluđenik
VW zaluđenik
vwomoljica


Broj poruka : 178
Godina : 41
Lokacija : omoljica
Datum upisa : 05.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeČet 26 Jul - 20:35

Ja trenutno nisam clan ni jednog kluba fizicki, mentalno moram priznati da se osecam kao clan buba kluba iz Mladenovca iako to ne postoji stvarno. Jabukancima ne zelim da se prikljucim, iskreno govoreci. Tako da, sto da ne, vredi razmisliti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sranje-tesko.co.sr
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeČet 26 Jul - 22:00

vwomoljica ::
Ja trenutno nisam clan ni jednog kluba fizicki, mentalno moram priznati da se osecam kao clan buba kluba iz Mladenovca iako to ne postoji stvarno. Jabukancima ne zelim da se prikljucim, iskreno govoreci. Tako da, sto da ne, vredi razmisliti.
U potpunosti se slazem i potpuno te podrzavam!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
buRago
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
buRago


Broj poruka : 525
Godina : 37
Lokacija : KRAGUJEVAC (dolina gladi)
Datum upisa : 18.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimePet 27 Jul - 12:14

u potpunosti se slazem sa vama:cheers:
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimePet 27 Jul - 18:22

Citat :
Ali jako bih voleo da tako nesto postoji i u nasem gradu...
i ja. ali kako doci do kluba?

ako je verovati
Citat :
pokusaja da se oformi klub ljubitelja buba je bilo vise...BEZUSPESNO
mozda su pokusaji sa pogresnim ljudima? mozda ljubitelji nece da se prikljuce necemu sto vuce clanarinu sa sobom a ne znaju sta ona donosi? imam utisak da su pokusaji razgovora oko kluba daleko od ociju obicnih ljubitelja koje srecem na ulicama i koji posle upoznavanja nasih ljubimaca uglavnom upitaju: ima li neki buba klub!?
ja im uvek kazem - bice uskoro Very Happy

elem, problem je sto ljubitelji koji nisu 'online' moraju informacije dobiti od nas koji se krecemo ulicama grada. pritom, na predhodnom, jedinom vw buba forumu na ovim prostorima bilo je zabranjeno ragovarati o istom? [ne zameram vlasniku foruma na tome]
hm, ne znam ima tu dosta zasto / zato - samo glasno razmisljam.

evo, tu su clanovi hrosc kluba, buba kluba zagreb pa da cujemo kako to kod njih funkcionise. i da konstruktivnim razgovorom dodjemo da resenja vezano za nas 'problem'..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimePet 27 Jul - 20:28

evo mene opet, 3 srbin afro

predlog 1 i to iz prakse

za pocetak treba samo organizovati "klubske" skupove. Okupite se jednom mesecno, tipa prve subote u mesecu ili mozda prvog utorka u mesecu u vecernjim satima... na nekom mestu gde moze da se parkira dosta automobila i dge eventualno moze da se sedne i da se nesto popije. "izchantrate se", odmerite tudje automobile, prodate pamet drugima u kratko zabavite se...

U zimskom periodu manje okupljanja, mozda jedno pred novu godinu i jedno pred bozic. posle odredjenog vremena ce stvari poceti da se kristalisu. Vide ce se ko je (ne)ozbiljan i sa kim se moze...

Ako hocete mozete da se organizujete i da pravite majce, nalep
nice, flayere i sl.. Kao sto ste se vec izorganizovali i kupili komplet DVD-a bug me..

Kada dodje vreme, najozbiljniji ce to videti i tek onda mozete da registrujete klub, sa clanarinama...

Kada se okupi ozbiljna ekipa, sve se moze relativnno lako odraditi... klubski list, veci skupovi(tipa mladenovackog) majstori koji su vezani uz klub i koji ce dati neki popust, organizovati veceri gde ce"vicniji" clanovi pokazati kako se steluju ventili i sl..

Treba krenuti sa BUBA KLUB SRBIJA, Beograd (ili tako nesto) a clanovi koji nisu iz Beograda ce postati neko ko ce biti "predsednik/ predstavnik" u svojim gradovima i koji ce obavestavati ljude u svom okruzenju o skupovima i sl...

Znaci prvo opusteno.... eto i moje glasno razmisljanje.
Nazad na vrh Ići dole
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimePet 27 Jul - 21:20

Opet naglas razmisljam,
21 vek ,tranzicija u svakom pogledu na ovim prostorima ,je rezultirala da se(pored ostalog) nazalost delimo na one koji komuniciraju PC tehnologijom i one druge ...
Klub bi bio nacin povezivanja obe grupe tako sto bi uveli neformalne sastanke u nekom prijatnom kafeu u Beogradu jednom mesecno .Recimo svaka prva nedelja u mesecu 20 casova(gluvo vreme za sve privatne "znacajnije "akcije) –predlozi?.
-Zimski period verovatno poseceniji a letni da ponekad zamenjujemo skupovima(predlazem kafe sa lepim parkingom da mozemo da dodjemo sa svojim ljubimcima i .....)
Obavezno ostaviti prostor za clanstvo neogranicen lokacijom ,pripadnoscu ,opredeljenjima ,razlicitoscu, u svakom pogledu osim faktora DOBRE VOLJE.
E,sada otvaram pandorinu kutiju(bice grdnje ...),slicna udruzenja kroz istoriju su opstajala zahvljujuci pojedinim "krutim" pravilima igre ( citaj ,sto se ogleda narocito kroz razne LOZE ..hm znate nasta mislim ROT..MAS..)
Moje licno misljenje, za diskusiju ,(svaka slicnost sa gore pomenutim je slucajna)da treba da imamo i mi jedno iskljucivo pravilo (pored ocigledne svrhe okupljanja u udruzenju) .Da clan mora da ispunjava uslov da je osoba DOBRE VOLJE(pozitivnog razmisljanja).Isto se relativno lako sprovodi u praksi na dva nacina:
1.Medjusobnim kontaktom ,na bilo koji istup clana, zajednica prirodno kritikuje pojedini eksces a proklamovana vlast ga udaljava (he,he kao oglasi-admin ili “ruzna rec”-admin na nasem forumu)
2.Takozvanim zasluzivanjem: u nekom vremenskom periodu clanovi usaglasavaju prihvat novog clana prema angazovanju za “dobrobit” cele stvari ili na predlog clana koji svojim autoritetom I “kreditom”predlaze novo clanstvo.
Elem, evo jos par info: Jos uvek je ziv statut Udruzenja ljubitelja vw vozila BUBA-Beograd .
Predlazem da se iskoristi pravosnaznost-legalizacija tog udruzenja I da se “revitalizuje prica stim da se “na terenu “ isto prezentira koristeci moguci skup u septembru na adi HUJI (uclanjivanje-dogovor) i o istom obaveste svi zainteresovani kroz forum, flajere,…
Ako ovo pije vodu kod FORUMASA idemo dalje sa dogovorom ,jer sam sada stvarno zastranio sa filozofiranjem….
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimePet 27 Jul - 21:53

Kao sto sam vec rekao,podrzavam i ucestvujem na skupu na Adi Huji u septembru!!!Za ostalo cemo se lako dogovoriti!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimePet 27 Jul - 22:20

konstruktivno i za pohvalu. imamo 3 'glasna razmisljanja' i ne vidim problem u tome da nastavimo u istom duhu, ajde da sacekmo jos koje pa mozda vec prvu nedelju avgusta 'otvorimo karte'..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimePet 27 Jul - 22:45

@marko, ja se slazem sa skoro svim osim prve i druge tacke...pa nije bre ovo KOS ili KPJ da se predlazu clanovi... nemogu svi da budu isti i da imaju isto misljenje (ja sam dobar primer) Cool

...to je ono sto sam ja predlozio. Prvo da se skupi ekipa ( za to treba vremena). Kada se iskristalise, tek onda sa tim ljudima mozes da pravis neko pravilnik...

Svako bi trebao da bude dobrodosa, veruj mi na rec, ako osetis da negde nepripadas, imas sam da odes, nije ti potreban nikakav statut ili sl. Sa ovim bi se spasili nepopularnosti...

afro serbin the 3
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimePet 27 Jul - 23:19

Cika Marko, vas sam upoznao u onom kaficu u Majke Jevrosime kada smo se Mico i ja zadesili na pokusavanju formiranja tog BUBA kluba Beograd pored ostalih prisutnih...Bese to februar ili decembar ili tako neki ladni mesec...

S obzirom kako je to bilo zapocelo i kako se zavrsilo moram priznati da je vas glas (ideje)u mojim usima imao smisla, ali ste delovali kao da ne zelite mnogo da se mesate u celu pricu...

Ideja je jako kompleksna i zahteva zivi razgovor a ne ovo tipkanje...Tako da pri prvom okupljanju bi mogli da napravimo neku debatu o ovome...

Moj licni stav je da klub bude tu kao pomoc svima nama koji vozimo Bubu i nesto oko cega cemo se okupljati i druziti...Mora biti striktno neprofitan i hijerarhijski minimalisticki uredjen...

Da i dodao bih da se velikim cudom skoro apsolutno slazem sa Dusanom... cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitimeSub 28 Jul - 0:03

@giba

ja i ti ?? -nikada!!! ja sam se to samo salio!

lol!

ljudi samo krenite da se okupljate jednom mesecno i sve ostalo ce da dodje samo po sebi. I predlazem da to bude jedno vece od Ponedeljka do Petka. Predpostavljam da postoje neki ljudi koji bi subotu i nedelju da provedu sa zenom i decom....

Predispozicaija za okupljanje - dzaba parking!

odo da spavam, ako georgina resi da se porodi nocas, sje***sam se! laku noc!


Poslednji izmenio dana Sub 28 Jul - 11:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Buba Klub u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Klub u Beogradu   Buba Klub u Beogradu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Buba Klub u Beogradu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» BUBA KLUB SRBIJA
» Buba klub Zagreb
» BUBA KLUB BEOGRAD FORUM
» VHS Mladenovac 2013

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Klubovi-
Skoči na: