vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vazno upozorenje

Ići dole 
+11
T1putar
Dika
aqua
milan
popesky
Admin
pigeon
wecomakina
zrenjaninac
brabus
zikale
15 posters
AutorPoruka
zikale
VW zaluđenik
VW zaluđenik
zikale


Broj poruka : 243
Godina : 55
Lokacija : leskovac
Datum upisa : 14.10.2007

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeSub 19 Mar - 10:32

samba koja je prodata je moje vlasnistvo
i tacno znam ko je i kako prodao
ne bih zeleo da se ovakve stvari dogadjaju ljudima .Pazite od koga kupujete i dobro se raspitajte da to vec nije necije vlasnistvo
U ponedeljak ce biti pokrenut postupak KOD NADLEZNIH ORGANA za povracaj kombija koji je UKRADEN
Nazad na vrh Ići dole
zikale
VW zaluđenik
VW zaluđenik
zikale


Broj poruka : 243
Godina : 55
Lokacija : leskovac
Datum upisa : 14.10.2007

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeSub 19 Mar - 10:38

IZVINJAVAM SE ZA KOMENTAR
ALI SAMO SAM SE NADOVEZAO
POZDRAV ZA BRABUSA


Poslednji put izmenio zikale dana Sub 19 Mar - 10:49, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
zikale
VW zaluđenik
VW zaluđenik
zikale


Broj poruka : 243
Godina : 55
Lokacija : leskovac
Datum upisa : 14.10.2007

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeSub 19 Mar - 10:43

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeSub 19 Mar - 13:25

Au sta je bre ovo ljudi?
Nazad na vrh Ići dole
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: ...   Vazno upozorenje Icon_minitimeSub 19 Mar - 14:08

Upravu je Zika sve sami prevaranti. Vlasnici neke automobile prodaju po dva i vise puta.
Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
zrenjaninac
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
zrenjaninac


Broj poruka : 690
Godina : 53
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 20.04.2010

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeSub 19 Mar - 14:25

brabus ::
Upravu je Zika sve sami prevaranti. Vlasnici neke automobile prodaju po dva i vise puta.

Nisam puno iznenadjen jer ipak je ovo Srbija Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/channel/UCNnGTCRm-hBpswL2qOOFdoQ
wecomakina
VW entuzijasta
VW entuzijasta



Broj poruka : 66
Godina : 40
Lokacija : zagreb
Datum upisa : 04.01.2010

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeSub 19 Mar - 14:46

bilo bi uredu da navedete ime i prezime navedene osobe da ju javno osramotite i da ljudi znaju skim da nemaju posla pogotovo ako se radi o clanu ovog ili nekog drugog foruma!!!!
Nazad na vrh Ići dole
pigeon
VW zaluđenik
VW zaluđenik
pigeon


Broj poruka : 177
Godina : 52
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 18.11.2009

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeNed 20 Mar - 9:20

bilo bi uredu da navedete ime i prezime navedene osobe da ju javno osramotite i da ljudi znaju skim da nemaju posla pogotovo ako se radi o clanu ovog ili nekog drugog foruma!!!!

Slazem se sa covekom Twisted Evil

Daj ime Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
zikale
VW zaluđenik
VW zaluđenik
zikale


Broj poruka : 243
Godina : 55
Lokacija : leskovac
Datum upisa : 14.10.2007

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeNed 20 Mar - 12:54

imena svih koji su ucestvovali u ovoj akciju bice objavljena tek kada se ovo zavrsi i iskljucivo uz odobrenje administratora.
jos jednom ponavljam da dobro pazite prilikom kupovine da se i vama ne bi dogodile slicne situacije.
Nazad na vrh Ići dole
wecomakina
VW entuzijasta
VW entuzijasta



Broj poruka : 66
Godina : 40
Lokacija : zagreb
Datum upisa : 04.01.2010

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeNed 20 Mar - 13:22

zikale ::
imena svih koji su ucestvovali u ovoj akciju bice objavljena tek kada se ovo zavrsi i iskljucivo uz odobrenje administratora.
jos jednom ponavljam da dobro pazite prilikom kupovine da se i vama ne bi dogodile slicne situacije.

po mome administrator se nebi trebao protiviti da se stave imena navedenih ljudi jedino ako nema i sam prste u svemu tome tako da za sigurnost drugih ljudi bi bilo pozeljno da se napisu!!!nisam najaktivniji na ovom forumu ali svaki dan procitam sta se radi novo,nit cu imat koristi od navedenih imena nit ista slicno...samo mrzim takve ljude i ne postujem ih,a ni ne cijenim takve stvari dok vjerujem da ih ima jako puno u vw svijetu...ovako ce ih barem biti manje ako se javno osramote...sa stovanjem!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



Broj poruka : 247
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeNed 20 Mar - 15:44

U javnost rada ovoga foruma nema razloga niko da sumnja, pa stoga budite sigurni da sve sto bude za javnost bice objavljeno!

"budite sigurni da sve sto bude za javnost bice objavljeno!" ovo je navedeno zbog toga sto ce koliko vidim stvar biti pokrenuta kod nadleznih organa, pa da nebismo remetili taj postupak ostaje da sacekamo rec nadleznih. Svako ko bude imao uvid u postupak, ukoliko bude pokrenut, moci ce svoja saznanja da objavi, imajuci u vidu da je forum javan i da sve objavljeno podleze sankcijama ukoliko nije argumentovano!!!

P.S. Kao i velika vecina clanova foruma i ja sam za ovo saznao na ovim stranicama i budite sigurni da Vam ni jedna cinjenica u vezi ovoga nece biti uskracena sa strane administratora!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://vhs-mladenovac.forumotion.com
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimePon 21 Mar - 18:08

brabus ::
Danas sam pazario zeleni t1 od Zike le. Sluzice za delove kao i split.Juce je prodata samba bez trapova i motora za 400eu.

ne razumem ... jes ti pazarijo ili prodao sambu?
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Admin
Admin
Admin



Broj poruka : 247
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimePon 21 Mar - 20:29

popesky ::
brabus ::
Danas sam pazario zeleni t1 od Zike le. Sluzice za delove kao i split.Juce je prodata samba bez trapova i motora za 400eu.

ne razumem ... jes ti pazarijo ili prodao sambu?

Verujem da je sada razumljivo, moja je greska sto nisam na vreme razdvojio!
Nazad na vrh Ići dole
http://vhs-mladenovac.forumotion.com
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: ...   Vazno upozorenje Icon_minitimeSub 18 Maj - 10:40

..


Poslednji izmenio brabus dana Sre 22 Maj - 1:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeNed 19 Maj - 3:41

.


Poslednji izmenio milan dana Sre 22 Maj - 20:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeNed 19 Maj - 11:52

Procitah prethodna dva posta , samo sto se nisam srusio jer poznajem obojicu a igrom slucaja znam za ovu trgovinu. Moram da kazem da djavo nikada ne spava nego kopa gde god moze, dodje sapne jednom nesto na u uvo, onda ode sapne drugom nesto na uvo , i sledi svadja ni zbog cega. Molio bih drugarski obojicu da prethodne postove obrisu, poravnaju finansijske racune, po mogucstvu se izvine jedan drugome preko foruma ili licno i da idemo dalje sa limom, srafovima, farbom itd.......!!!!! Unapred zahvaljujem i pozivam druge clanove da da podrze ovaj predlog!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeNed 19 Maj - 16:02

aqua ::
Procitah prethodna dva posta , samo sto se nisam srusio jer poznajem obojicu a igrom slucaja znam za ovu trgovinu. Moram da kazem da djavo nikada ne spava nego kopa gde god moze, dodje sapne jednom nesto na u uvo, onda ode sapne drugom nesto na uvo , i sledi svadja ni zbog cega. Molio bih drugarski obojicu da prethodne postove obrisu, poravnaju finansijske racune, po mogucstvu se izvine jedan drugome preko foruma ili licno i da idemo dalje sa limom, srafovima, farbom itd.......!!!!! Unapred zahvaljujem i pozivam druge clanove da da podrze ovaj predlog!!!!!

Bravo AQUA iz tvojih usta u Bozije usi!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
T1putar
VW zaluđenik
VW zaluđenik
T1putar


Broj poruka : 197
Godina : 63
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 07.03.2009

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeNed 19 Maj - 16:48

Ja cu kafu popiti sa Brabusom , ne zato sto je kamatas pa ima para da je plati ,nego zato sto je vise nego korektan u trgovini i kad mi je trebao jedan dio poslao mi ga bez pare i dinara. Milane ako je neko sa foruma kamatas , narko diler ili lokalni krimos (uopsteno mislim) ne daje ti za pravo da to iznosis nego ako si u pravu nemoj mu vratiti djelove. Ima nas svakojakih a bitan je dogovor i on se mora ispoštovati. Ako je doslo do nesporazuma i to ce se rijesiti gdje je koraktnih ljudi. Zavrsićete vi to bez policije ,drugarski. cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://m.krkeljic@t-com.me
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeNed 19 Maj - 21:31

aqua ::
Procitah prethodna dva posta , samo sto se nisam srusio jer poznajem obojicu a igrom slucaja znam za ovu trgovinu. Moram da kazem da djavo nikada ne spava nego kopa gde god moze, dodje sapne jednom nesto na u uvo, onda ode sapne drugom nesto na uvo , i sledi svadja ni zbog cega. Molio bih drugarski obojicu da prethodne postove obrisu, poravnaju finansijske racune, po mogucstvu se izvine jedan drugome preko foruma ili licno i da idemo dalje sa limom, srafovima, farbom itd.......!!!!! Unapred zahvaljujem i pozivam druge clanove da da podrze ovaj predlog!!!!!

pridružujem se ovom razmišljanju
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 73
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeNed 19 Maj - 23:17

jedino pametno resenje !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
alexa
VW zaluđenik
VW zaluđenik
alexa


Broj poruka : 154
Godina : 52
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 12.08.2011

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimePon 20 Maj - 8:20

aqua ::
Procitah prethodna dva posta , samo sto se nisam srusio jer poznajem obojicu a igrom slucaja znam za ovu trgovinu. Moram da kazem da djavo nikada ne spava nego kopa gde god moze, dodje sapne jednom nesto na u uvo, onda ode sapne drugom nesto na uvo , i sledi svadja ni zbog cega. Molio bih drugarski obojicu da prethodne postove obrisu, poravnaju finansijske racune, po mogucstvu se izvine jedan drugome preko foruma ili licno i da idemo dalje sa limom, srafovima, farbom itd.......!!!!! Unapred zahvaljujem i pozivam druge clanove da da podrze ovaj predlog!!!!!


Relativno skoro sam se registrovao na ovaj sjajan forum i nisam ni pomišljao da ovako nešto može da se pojavi na istom - ŠOK. Apsolutno se slažem sa aqua-om i čika Dikom i dodajem da je ljudski praštati i mirno rešiti nezgodne situacije. Daj Bože da se ovo završi dobro i za jednog i za drugog i naravno da se ovako nešto nikada i nikada ne pojavi na ovom forumu.
Nazad na vrh Ići dole
draganavala
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
draganavala


Broj poruka : 478
Godina : 52
Lokacija : Avala
Datum upisa : 19.09.2011

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimePon 20 Maj - 12:43

poznajem obojicu i sa obojicom imam pozitivna iskustva u poslu vezanom za vw. nisam prevaren niti izigran od strane bilo kog od aktera price iz predhodnih postova,te ovim putem
obojicu MOLIM da se dogovore kako to odrasli pametni ljudi rade, namire ko kome sta duguje , (po mogucnosti izvinu jedan drugom ) i nastavimo dalje da mucimo svako svoju muku!! ovaj forum prate i citaju pored nas i ljudi koji ne zive na ovim prostorima i mislim da Dika kao osnivac i admin NE ZASLUZUJE da se na ovakav nacin kvari visegodisnji renome naj starijeg i naj posecenijegvw foruma na nasim prostorima.
ako ikog zanima moj sud o ovom incidentu to je to .... iskreno se nadam da ce akteri uvaziti moju MOLBU i resiti problem mimo sudova i ostalih pomenutih metoda.. hvala na razumevanju,i pozdrav!!
Nazad na vrh Ići dole
http://...
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: ---   Vazno upozorenje Icon_minitimeSre 22 Maj - 1:25

Iz postovanja prema svim clanovima foruma kao i cika Diki posebno poslusacu savete starijih kolega i povuci post koji sam postavio.
Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitimeSre 22 Maj - 20:36

Dika ::
aqua ::
Procitah prethodna dva posta , samo sto se nisam srusio jer poznajem obojicu a igrom slucaja znam za ovu trgovinu. Moram da kazem da djavo nikada ne spava nego kopa gde god moze, dodje sapne jednom nesto na u uvo, onda ode sapne drugom nesto na uvo , i sledi svadja ni zbog cega. Molio bih drugarski obojicu da prethodne postove obrisu, poravnaju finansijske racune, po mogucstvu se izvine jedan drugome preko foruma ili licno i da idemo dalje sa limom, srafovima, farbom itd.......!!!!! Unapred zahvaljujem i pozivam druge clanove da da podrze ovaj predlog!!!!!

Bravo AQUA iz tvojih usta u Bozije usi!

Tako i bi!!!!! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vazno upozorenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno upozorenje   Vazno upozorenje Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vazno upozorenje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VAZNO
» VAZNO
» Vazno oblikovanje i autolimarska pur pena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: O forumu :: Obaveštenja-
Skoči na: