vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 BUBA KLUB BEOGRAD FORUM

Ići dole 
+9
pavle
strid
vlajko05
pixy
Klemen Klemen
Dika
Braca
GibaniTZa
dechkotzar
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dali Buba Klub Beograd treba da ima svoj forum?
Da!
BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Vote_lcap60%BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Vote_rcap
 60% [ 9 ]
Ne!
BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Vote_lcap27%BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Vote_rcap
 27% [ 4 ]
Nije mi vazno dali sam na BKB ili VHS forumu!
BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Vote_lcap13%BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 15
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeUto 25 Sep - 14:42

neznam sto ste se uopste uhvatili za vhs? Vhs nema nikakve veze sa ovim. On ostaje onakav kakav jeste tcnije nije uopste na meni da se mesamu to sta ce organizator raditi.

@Volk

hoces da ti kazem zasto je TGB propao?Zato sto je to bio Misin forum gde je ON odlucivao sta ce da se desi. I de su ljudi bili izbacivani sa foruma zato sto se neko protivrecio njegovom nesudjenom suraku A onda je krenuo da razvija privatan biznis u kome nije bilo mesta za lokalne preprodavce tj takozvanim ljubiteljima buba. Tako da se zamerio i jednima i drugima i onda je sam sebi prekratio.

O hoces da ti opet kazem da se to i ovde desilo u par navrata? A vi sami pronadjite gde i kako.

volkk
Ja nemam misljenje odavno vec radim What a Face

Svaka cast, vidim ide punom parom, samo cekam moju sambu.

volk
Perspektivu u Srbiji vidim kroz jedno 16 ili 17 razlicitih udruzenja.Stvar bi povadila ogromna kotizacija i clanarina a predlazem da se organizuje kamenovanje protivnickih tabora na skupovima ako ih uopste bude.
Srbija u bliskoj buducnosti po pitanju VW What a Face What a Face What a Face


E vidis da se ovakva malogradjanstina ne bi desila, potrebne su neki koraci.

volkk
Jel vam druzenje dosadilo pa bi sad svako na svoju stranu Question


Apsolutno ne, nego hocu samo da budem siguran da ce ovo druzenje da se nastavi sledecih 10godina! A dok nekome pukne film.

Volk
Pravo je svakoga da se organizuje na po njega najbolji nacin i u to se ne mesam ali mislim da je Mladenovac vec deo tradicije i takav i treba da ostane.


Volk
Mozda da Dika pusti da forum radi samo po nedelju dana ispred i iza skupa Question Question Question


Sto se tice VHS, naravno da moze, njegova kuca njegovo pravo! Ali na BKB forumu to ne bi trebalo da bude moguce, jer postoji UO koji ce o tome da odlucuje, a ako se clanovi nesloze sa tim, onda ce da izglasaju smenu upravnog odbora i idemo dalje. Nemoze ni Dika, ni Dusan, Ni Djura ni neznam ko da odlucuje samostalno oko BKB-a...nego svi zajedno i to ce obezbediti opstanak Kluba.

I ovde se radi o VW scene u srbiji i Beogradskom klubu a ne o pojedincima i politici.
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 73
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeUto 25 Sep - 19:15

a sto da se druzimo samo sledecih 10 godina scratch
pa ja sam resio da zivim bar 104 bounce bounce bounce
znaci jos dosta decenija sa bubom
al ce bide matoraaaa cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeUto 25 Sep - 19:52

@strid

pa dace bog i da pozivio 100 godina i da se druzimo jos 100!
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 26 Sep - 2:56

od mene jedan anoniman glas, posto je sad kasno za obrazlozenje Sleep

mada, sad vise i nije anoniman? scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 73
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 26 Sep - 3:28

cuj ovo - anoniman Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 26 Sep - 10:18

cuj anoniman! big brother is watching you!
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 26 Sep - 10:56

Ljudi smanjite "tenziju" mislim da je potpuno nevazan naziv vec je najvaznije druzenje.
Nevidim sta bi se dobilo time sto bi imali jos jedan forum na kome bi opet svi mi bili ucesnici.
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 26 Sep - 11:11

@ braca

meni uopste nije jasno zasto postoji tenzija. Pitanje je bilo jednostavno, tri odgovora. Ja sam u vise navrata obrazlozio ( iz debelog iskustva) iz kojeg razloga bi trebalo imati nezavisan forum. Ko se slaze (a ima nas) - slaze se. Ko se ne slaze, ne slaze se. Ko je imao nesto glasno da kaze o tome on je rekao.

Ili ja to pogresno vidim?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: mislim i ja nesto   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 26 Sep - 17:58

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce muckam muckam pa kazem ma ima nesto unutra sto bi trebalo reci izvinite ljudi ali mislim da ako neko hoce da kaze koje probleme i kakve probleme i kako ih resiti trebalo bi da se posavetuje sa prvenstveno ljudima koji mogu i zele da pomognu u problemima vezano za nase male ali veoma izdrziljive bubice koji su iz beograda a i sa drugima i netreba da se vredjaju drugi koji nisu iz beogradske sekte ali mi moramo biti najblizi saradnici zar ne ????????? bounce
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 26 Sep - 19:46

@buboljubac,
cenim tvoje misljenje ali stvaarno mislim da si otisao u off...ovde se radi o necem drugom.. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Maestral
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Maestral


Broj poruka : 142
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 26 Sep - 20:50

Uzdrzavam se od ucesca vec neko vreme, ali obzirom da ova diskusija traje, nemojte zameriti - ocigledno je

da je potrebno oformiti grupu ljudi koji ce biti osnova za bilo kakav ozbiljniji marketinski plan vezano za bb sajt.

da je neophodno cak i slucajnom posetiocu zeljenog bb sajta/foruma predociti konkretne povoljnosti ili prednosti posecivanja/ucesca

da je neophodno utvrditi ciljeve kako bi planovi uspeli.

I da ne bih dalje zvucao kao cirkularno pismo, potrebu za jacim marketingom imaju samo udruzenja sa ostvarenim/realizovanim projektima. Dobrodoslica koju smo zatekli na ovom forumu je odrzala nase druzenje nakon gasenja izvesnog sajta.

Verujem da je stvari lako sklopiti ako im se zna redosled.

Nadam se da ce nas ova diskusija uvesti u sto skorije realizovanje.
Kvalitetnijeg druzenja, naravno.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.behance.net/maestral
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 26 Sep - 21:39

BRAVO! Konkretno i kratko! Samo je jedini problem sto je ovo sve krenulo malo, da izvini te na izrazu "na guzicke" pa bas i nemoze sve da se planira!

Ali jos jednom bravo za komentar na zadatu temu! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Maestral
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Maestral


Broj poruka : 142
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 26 Sep - 21:48

Molim Vas, sve koji posetite ovu temu, proverite nakon sto potrazite prikaz najnovijih poruka - broj odgovora u odnosu na broj pregleda je u vecini slucajeva 1 : 10.
scratch

Osim u Kafani, naravno. drunken

Zar to ne govori dovoljno?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.behance.net/maestral
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Sep - 2:59

Citat :
Anonimni glasovi su dobro dosli.
@ dusan & strid
anoniman - u smislu da sam glasao a nisam ostavio komentar.

uf, evo mojih 50 centi, para, lipa.
buba bg mora da ima svoj forum - bez ikakve pretenzije na preuzimanje, prebacivanje vhs-mladenovac.com i dr clanova.

to je nesto sto ce pratiti bb web site, inace bi on bio bez ekstremiteta. koliko ce ljudi odavde ili sa neke druge strane da se registruju, posete dnevno, itd je nebitno, posto se bb forum ne formira da bi preuzeo sve nama ionako poznate clanove [kako realne clanove buba bg, tako i clanove ostalih ex-yu buba foruma] nego da primarno bude clanovima na usluzi, kako sadasnjim tako i buducim a bez da se nuzno ponavlja koncepcija foruma koju imamo npr ovde na vhs-u..

al' sam srocio scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Gost
Gost




BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: m"ajde   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Sep - 21:29

deckocaru ako ti to stvarno tako mislis da sam ja otiso o off kako ti kazes tvoje misljenje ne postujem i apsolutno me neinteresuje
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Podela   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Sep - 21:48

What a Face Ja nisam glasao a imam stav.Slazete se da nema veze Question
Posto sam sebe iskljucio sa TGB-a rekao sam sebi a i ostalima da cu ici na sve skupove na koje budem pozvan a i da cu posecivati sve sajtove na kojima pronadjem dobre ljude.Znaci sasvim mi je svejedno pod kojom firmom je ko.Sto se mene tice uvek cu izaci u susret i pomoci oko onoga sto znam ali ne razumem oko cega se delimo i u kakve procente se pretvaramo.Znam samo da odkada je otvoren VHS forum na ZG forumu sam puno redje.Isto cete dobiti i u ovom slucaju.Meni je sasvim svejedno jer zica nas spaja a BG mi je i tako na 100 km.
Od jednog tananog deobom se dobijaju dva prozirna,nikako dva debela What a Face
Opet razumem kakav bi to bio BG sajt ljubitelja bube a da nema foruma.
Jako bi licio na sajt mog predsednika Bojkovskog iz Jabuke What a Face
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Sep - 21:59

Nema razloga za takvim tonom. Samo to o cemu ti prices, koliko sam ja razumeo je da mi "beogradjani" trebamo da budemo na prvom mestu zboog licnih interesa? U fazonu mi ce mo lakse da pomognemo jedni drugima?

A ja ovde pricam o forumu koji ce pre svega da ima ime Beoradskog Buba Kluba pa onda sve ostalo...

a ko ce mi priteci u pomoc kada budem bio u problemu? Veruj mi na rec, iako neznam skoro nikoga od ovih ljudi. 100% sam siguran da bi mi u muci pritekli u pomoc i dika iz mladenova i toma iz kragujevca...

tako da mislim da ti komentar uopste nije na mestu. I odo ja u off!
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Okt - 12:04

Ok zapoceo sam ovaj topik pa je red i da ga zavrsim jer od 27/09 nema vise glasova a samim tim i misljenja.

Topik je pogledan +/- 480 puta, glasalo je 14 od 93 clana ovog foruma. Ako se uzme u obzira da je najveci broj prisutnih clanova ikada bio 13, mogao bih da zakljucim da su glasaci "najverovatnije" najaktivniji clanovi kojima je stvarno stalo do udruzenja.

kao sto smo videli postoje razni komentari ali na kraju smo dosli do jednog..

8 Clanova je bilo ZA
4 Protiv
i za dvojicu nije bilo vazno na kom su forumu.

E pa UO moze da vidi sta ce sa ovom informacijom, a admin bi mogao da zakljuca ovaj topik, jer je mahom sve receno sto ima da se kaze.

I hvala svima koji su glasali i onima koji su dali svoj komentar.
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 73
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Okt - 16:29

prava srpska skupstina cheers

red diskusije , pa red sitne pljuvke i podizanja tenzije i onda nesto malo glasanja Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 73
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Okt - 16:30

ali cemo svejedno rezultate da zalijemo sad u subotu drunken drunken
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeČet 4 Okt - 10:29

cek bre nismo se jos zalivali vodom i potezali pistolje!
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 73
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeČet 4 Okt - 11:14

gde zuris , i to ce da dodje na red bom
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitimeČet 4 Okt - 12:10

ti ponesi casu, ja cu pistolj!

Cool Cool Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUBA KLUB BEOGRAD FORUM   BUBA KLUB BEOGRAD FORUM - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
BUBA KLUB BEOGRAD FORUM
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Buba Klub Beograd Flayer
» Buba Klub Beograd Nalepnica!
» Buba klub Zagreb
» BUBA KLUB SRBIJA
» BUBA BEOGRAD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Klubovi-
Skoči na: