vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

  Nova Samba u Pirotu...

Ići dole 
+11
xstream
Ivan V
zika-strugar
nik vwk70
nj
goranmata
bubuleja
R32
aqua
strid
brabus
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeUto 29 Okt - 23:17

Veceras je u Pirotu stigla jos jedna mladja drugarica moje sambe 23 u pitanju je samba 21 iz 1967 godine vama vec poznata. Evo slika:D Very Happy Very Happy  Nova Samba u Pirotu... H1ws

 Nova Samba u Pirotu... Rqx2

 Nova Samba u Pirotu... Lv0b

Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 73
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeSre 30 Okt - 1:32

Bravo !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeSre 30 Okt - 6:51

Ko umije ,njemu dvije!!! Very Happy Very Happy Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeSre 30 Okt - 11:30

Sambu je kupio moj drug i sad ce mo zajedno sredjivati,mada je njegova u dosta dobrom stanju.
Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
R32
pridošlica
pridošlica
R32


Broj poruka : 11
Godina : 48
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 24.03.2013

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeČet 31 Okt - 20:20

odlična , sretno sa restauracijom Smile 
Nazad na vrh Ići dole
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeSub 2 Nov - 13:49

znam da me neče poslušati tvoj drug ali ovo je šteta restaurirat...toči i vozi i užvaj u originalu

pozdrav za vas flower 
Nazad na vrh Ići dole
goranmata
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
goranmata


Broj poruka : 572
Godina : 54
Lokacija : Obrenovac
Datum upisa : 12.07.2010

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeSub 2 Nov - 17:33

Bas je prava cheers cheers cheers 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=lLzWdVRBS5U
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeSub 2 Nov - 18:44

Koliko sam ja cuo na Horgosu je preksinoc na slepu vidjena bordo bela samba, mozda bas ova jer ih bas nema puno!!! Videcemo!!!
Nazad na vrh Ići dole
nj
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
nj


Broj poruka : 373
Godina : 52
Lokacija : N. Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeSub 2 Nov - 19:38

aqua ::
Koliko sam ja cuo na Horgosu je preksinoc na slepu vidjena bordo bela samba, mozda bas ova jer ih bas nema puno!!! Videcemo!!!
Od sad preko Kelebije, mozda Aqua tamo nema insajdere:D

U svakom slucaju ova samba je prelepa, ja bih to odma vozio
Nazad na vrh Ići dole
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeSub 2 Nov - 19:44

Vozili se mi dva dana, obecao je da ce je srediti i cuvati ali izgleda da je neki debeli svaba presudio:evil: Evil or Very Mad Evil or Very Mad , Sto bi reko nas kolega sto ih bude bilo manje u Srbiji nama ce samo ljubav jacati prema vw.Very Happy Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeNed 3 Nov - 16:13

aqua ::
Koliko sam ja cuo na Horgosu je preksinoc na slepu vidjena bordo bela samba, mozda bas ova jer ih bas nema puno!!! Videcemo!!!
Eto videli smo!!!
Nazad na vrh Ići dole
nik vwk70
VW zaluđenik
VW zaluđenik
nik vwk70


Broj poruka : 157
Godina : 41
Lokacija : vojka
Datum upisa : 18.05.2011

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeNed 3 Nov - 16:20

kako je krenulo ovde kod nas u srbiji uskoro cemo uveliko da se bavimo restauracijom t3 jel t1 i t2 vise nece biti ovde kod nas ni za leka:cry: Crying or Very sad Crying or Very sad steta ....
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolanikolcic@gmail.com
zika-strugar
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 33
Godina : 35
Lokacija : svilajnac
Datum upisa : 07.07.2013

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeNed 3 Nov - 16:31

Samo se vracaju odande odakle su dosli ne vidim sta ju tu cudno.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeNed 3 Nov - 20:18

Možda nije ovde mesto za ovu priču, ali suvise smo mi jadni da bi vozili t1 a o sambi da ne pricam. Puno para se dobija za te oldtajmere da bi se neko izborio sa nagonom da ih proda preko. Koliko se plaćaju čovek mora da bude opušteni bogataš da može da priušti minmum 10000 eur stoji u garaži a pritom na njega non stop nasrću sa svih strana da ih proda.

Za sada samo gledamo restauracije silnih T1 i oduševljavamo se ali niko ne vozi t1 ili ga samo provoza i zdravo ćao ode.

Hoću da kažem da je T1 samo san , koji se sanja samo dok se ne obistini a onda ...jebga trebaju mi pare. Pri tom ni sebe ne izdvajam iz ove priče....U tom smislu kad već nije moguće ,sad je bolje prebaciti se ili na bubu ( što stariju Very Happy  ) ili na T2 to još može da podnese naš jadni budžet a ne nasrcu svi toliko na njih.

Jebeš T1 Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeNed 3 Nov - 20:34

Ivan V ::
Možda nije ovde mesto za ovu priču, ali suvise smo mi jadni da bi vozili t1 a o sambi da ne pricam. Puno para se dobija za te oldtajmere da bi se neko izborio sa nagonom da ih proda preko. Koliko se plaćaju čovek mora da bude opušteni bogataš da može da priušti minmum 10000 eur stoji u garaži a pritom na njega non stop nasrću sa svih strana da ih proda.

Za sada samo gledamo restauracije silnih T1 i oduševljavamo se ali niko ne vozi t1 ili ga samo provoza i zdravo ćao ode.

Hoću da kažem da je T1 samo san , koji se sanja samo dok se ne obistini a onda ...jebga trebaju mi pare. Pri tom ni sebe ne izdvajam iz ove priče....U tom smislu kad već nije moguće ,sad je bolje prebaciti se ili na bubu ( što stariju Very Happy  ) ili na T2 to još može da podnese naš jadni budžet a ne nasrcu svi toliko na njih.

Jebeš T1 Very Happy 

Ovo je pravo mesto za to jer je ova tema zavrsena,kakva nova samba u Pirotu kad je u Nemackoj. Skroz si u pravu!! Ja nisam siguran
da cu se bas razvaljivati od voznje ali se nadam da cu bar uspeti da neki stoje u garazi. Treba ziveti. Kada sam prodao t1 kampera bilo mi je tesko ali
od dobijenih para sam napravio potkrovlje za decu i imamih 5toro i nije mi zao.Kad se oporavis ponovo i tako ide u krug ko voli!!! To sto neki primerci ne zavrse gde treba je jednostavno tako, ovog ce bar neki debeli svaba da sredi a koliko njih je iseceno i baceno ne za pare nego za dzabe!!!Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 52
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeNed 3 Nov - 21:10

like
Nazad na vrh Ići dole
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: ...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeUto 5 Nov - 6:51

Da ne ispadne hvalisanje za moju sambu sam dobijao od Nemca 11000eu u stanju kakvom je , od Holandjanina 16000eu ali ne planiram da je prodajem. Kamioncic me do sada kosta oko 4000eu prodajem ga za 3000eu, Buba 1966 godina kompletna restauracija mi je izasla oko 16000 a nemogu uzeti ni 6000eu tako da hocu reci za mene je ovo hobi a ne vid zarade. Sto me nije zanimalo to sam prodao ili ustupio a ovo ostalo planiram zadrzati i ostaviti svom potomku...Very Happy Very Happy Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
dobrica
VW entuzijasta
VW entuzijasta
dobrica


Broj poruka : 114
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.12.2008

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeUto 5 Nov - 10:47

brabus ::
Da ne ispadne hvalisanje za moju sambu sam dobijao od Nemca 11000eu u stanju kakvom je , od Holandjanina 16000eu ali ne planiram da je prodajem. Kamioncic me do sada kosta oko 4000eu prodajem ga za 3000eu, Buba 1966 godina kompletna restauracija mi je izasla oko 16000 a nemogu uzeti ni 6000eu tako da hocu reci za mene je ovo hobi a ne vid zarade. Sto me nije zanimalo to sam prodao ili ustupio a ovo ostalo planiram zadrzati i ostaviti svom potomku...Very Happy Very Happy Very Happy 
Ja se izvinjavam, ovaj post mora da se ovekoveci lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thegoldenbug.com
dobrica
VW entuzijasta
VW entuzijasta
dobrica


Broj poruka : 114
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.12.2008

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeUto 5 Nov - 10:58

Nego na stranu frljanje sa cenama. Svi imamo net, mnogi od nas se setaju po belom svetu, i nije vise neka mudrost skapirati u kojoj zemlji sta kosta.

Ono sto mi je stvarno ciganski na ovim prostorima jeste to da ljudi kriju da preprodaju automobile. Ako radis to, reci da to radis, mozda od toga zivis i prehranjujes porodicu. Posao kao i svaki drugi, a treba i znati trgovati. Ali nemoj da krijes, jer je najlakse provuci broj telefona kroz Google i videti u kojim se sve oglasima taj broj pojavljuje.

Ovo nije direktno obracanje nekome ovde, shvatite vise kao moju reakciju na nas mentalitet.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thegoldenbug.com
nj
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
nj


Broj poruka : 373
Godina : 52
Lokacija : N. Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimePet 15 Nov - 20:33

Danas na auto-putu u smeru od Nisa ka Beogradu, nesto pre Velike Plane, prestigao sam SAMBU!!!

Do duse bila je na prikolici. Bio je sumrak, tako da nisam 100% siguran, ali cini mi se da je sredjena, boje slicne kao i samba iz ove teme.

Verovatno neko zna o kojoj sambi se radi, i nadam se da nije bila na putu za Horgos:D 

Nazad na vrh Ići dole
AC ACA
VW zaluđenik
VW zaluđenik
AC ACA


Broj poruka : 264
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.09.2007

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimePet 15 Nov - 23:27

trebao si da je zaustavis ili pratis da vidis gde ide
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autocentaraca.com
nj
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
nj


Broj poruka : 373
Godina : 52
Lokacija : N. Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimePet 15 Nov - 23:41

AC ACA ::
trebao si da je zaustavis ili pratis da vidis gde ide
hebi ga, bilo je njih dvojica, a ja i kum sami
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeSub 16 Nov - 16:27

Sem ako nije neki stranac na proputovanju(kupio u Grckoj npr.)ne znam o cemu bi moglo da se radi.Iz tog kraja bi mogla biti Aleksinacka-Bata,eventualno nesto iz Orasja i dole koliko znam sem Brabusa vise niko nema sambu.Mada uvek moze biti neki nama nepoznat,iskopan negde Smile 
Nazad na vrh Ići dole
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeSub 16 Nov - 17:03

Batina samba je do pola u zemlji i neverujem da ista moze da se iskoristi od nje, Niska samba je jos pre dve nedfelje odvezena u Nemackoj tako da je to verovatno u prolazu neka samba...
Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
bili
VW zaluđenik
VW zaluđenik
bili


Broj poruka : 239
Godina : 47
Lokacija : Neusatz
Datum upisa : 15.11.2008

 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitimeSub 16 Nov - 17:53

Nazad na vrh Ići dole
http://www.021.rs
Sponsored content





 Nova Samba u Pirotu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Samba u Pirotu...    Nova Samba u Pirotu... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nova Samba u Pirotu...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» SRECNA NOOOVAAA 09!!!
» Nova izmena
» Nova 2011 god.
» ''Nova'' buba
» nova torta

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: Do 1967-
Skoči na: