vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 motor 2.0 vazdusnjak u bubi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
kalaba76
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 2
Godina : 48
Lokacija : Leposavic
Datum upisa : 05.10.2013

motor 2.0 vazdusnjak u bubi Empty
PočaljiNaslov: motor 2.0 vazdusnjak u bubi   motor 2.0 vazdusnjak u bubi Icon_minitimeČet 31 Jul - 22:25

moze li neko da mi da predlog kako najbolje da uklopim 2.0 na bubu 1303. ja sam pokusao i uspeo na kratko to da uradim sa medjuplocom od 10 mm i alnaserom sa duzim bendiksom ali to nesto nije kako treba. u stvari nikako ne moze lepo da vergla tj. kao da se ne slazu alnaser i zamajac a u stvari sve je ok. zamajac se kod 2.0 kaci na motor sa 5 srafova takom da ne mogu ni jedan drugi da stavim da bi mogao da ubacim ujedno korpu i lamelu od 1.6. ima liikakvog resenja za ovo,zna li iko?????????????
Nazad na vrh Ići dole
draganavala
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
draganavala


Broj poruka : 478
Godina : 52
Lokacija : Avala
Datum upisa : 19.09.2011

motor 2.0 vazdusnjak u bubi Empty
PočaljiNaslov: Re: motor 2.0 vazdusnjak u bubi   motor 2.0 vazdusnjak u bubi Icon_minitimeSub 2 Avg - 15:53

to je uzaludan posao, 2.0 jedva ima 85 konja a dobro friziran bubin motor moze da ima 200ks. 2.0 ima dva karburatora i trosi isto ili vise od bubinog friziranog a naj veci problem je hladjenje tog 2.0 motora. treba odvojiti vreli vazduh od auspuha i hladan neophodan za hladjenje mtora. moje licno misljenje da taj motor ako uopste valja treba prodati nekom za kombi a klasican bubin uraditi pozelji i mogucnostima vlasnika.
Nazad na vrh Ići dole
http://...
kalaba76
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 2
Godina : 48
Lokacija : Leposavic
Datum upisa : 05.10.2013

motor 2.0 vazdusnjak u bubi Empty
PočaljiNaslov: Re: motor 2.0 vazdusnjak u bubi   motor 2.0 vazdusnjak u bubi Icon_minitimePon 4 Avg - 17:38

daj neki kontakt telefon
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





motor 2.0 vazdusnjak u bubi Empty
PočaljiNaslov: Re: motor 2.0 vazdusnjak u bubi   motor 2.0 vazdusnjak u bubi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
motor 2.0 vazdusnjak u bubi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Motor od Alfe u bubi ??
» novi vazdusnjak u porodici
» Chevrolet corvair monza (vazdusnjak)
» VW bubi (cabrio, std. 1303 ...)
» BUBI-mama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: od 1967-
Skoči na: