vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 karburator

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

karburator Empty
PočaljiNaslov: karburator   karburator Icon_minitimeUto 24 Feb - 17:44

zdr jel moze neko da snima video kako se steluje karburator rucno i da postuje ovdjeu forum SA ONAJ MALI I GOLEMI STRAF Is strane... bi bilo jako po pomoci svi onimakoji ne moze da steluje po toorije??? i meni mlo treba da vidim kako ide sa onie strafa podesavanje ako ima video bi bio jako zablagodaren.. hvala svima..
ako moze da se snima a de se uzima od onie od youtube
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
vpersic
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 20
Godina : 48
Lokacija : Hrvatska
Datum upisa : 14.08.2007

karburator Empty
PočaljiNaslov: Re: karburator   karburator Icon_minitimeSre 4 Nov - 17:46

Pozdrav bubasi.
javljam se nako dugo vremena. Imam veliki problem pa me zanima Vase misljenje. Buba 1300 iz 1971. Dosao normalno sa posla, parkirao, kad sap pokusao upalit nece nikako samo vergla bez nikakvog znaka da upali.
Skinuo filter i skuzio nema one savijene cijevcice u karburatoru koja spricne kad dodas gas. Skinuo karburator, nema ni u vertikalnoj usisnoj cijevi. U bocnu nisam uspio vidit, moram nac ogledalo.
Da li ste imali taj problem i da li je mogla otic u glavu ili pod ventil?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

karburator Empty
PočaljiNaslov: Re: karburator   karburator Icon_minitimeSre 4 Nov - 21:53

vpersic ::
Pozdrav bubasi.
javljam se nako dugo vremena. Imam veliki problem pa me zanima Vase misljenje. Buba 1300 iz 1971. Dosao normalno sa posla, parkirao, kad sap pokusao upalit nece nikako samo vergla bez nikakvog znaka da upali.
Skinuo filter i skuzio nema one savijene cijevcice u karburatoru koja spricne kad dodas gas. Skinuo karburator, nema ni u vertikalnoj usisnoj cijevi. U bocnu nisam uspio vidit, moram nac ogledalo.
Da li ste imali taj problem i da li je mogla otic u glavu ili pod ventil?

Jedini pravac kuda je mogla otici, vodi ka kompresionom prostoru tj. kroz ventile ka klipu. Sad je pitanje dali nabaviti ispravan karburator i probati upaliti ili rasturati motor dabi se cevcica izvadila ! Iako je mesingana moze izazvati probleme u kompresionom prostoru !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Sponsored content





karburator Empty
PočaljiNaslov: Re: karburator   karburator Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
karburator
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kablovi,gde nabaviti?
» Nov karburator
» karburator
» Kondezuje karburator
» Dupli karburator...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Motori-
Skoči na: