vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pozz iz Zemuna

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Bobo
pridošlica
pridošlica
Bobo


Broj poruka : 4
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.06.2016

Pozz iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Pozz iz Zemuna   Pozz iz Zemuna Icon_minitimeČet 30 Jun - 12:59

Veliki pozdrav svim ljubiteljima bube i ostalim ljubiteljima automobila sa vazdusno hladjenim motorima (da ih slucajno ne zaboravim). Imam bubu 100J iz 76. godine, vozio je godinu dana pa je neopravdano zapostavio. Od pocetka je lose napravljena, nikad propisno i detaljno restaurirana, nasminkana sto bi rekli u zargonu, imao sam problema sa njom ali nisam odustao, vozio i sada samo  odlozio restauraciju do daljnjeg...  Sada je trenutno kod mojih u dvoristu, ceka neke bolje dane i kompletnu restauraciju kojoj cu se posvetiti cim se finansije usklade Smile
Za dalje druzenje nadam se da ce biti konstruktivno jer svasta mogu nauciti od vas, zato sam tu.

Srdacan pozdrav,

Nazad na vrh Ići dole
kema
dr. VW
dr. VW
kema


Broj poruka : 974
Godina : 57
Lokacija : futog
Datum upisa : 19.11.2010

Pozz iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz iz Zemuna   Pozz iz Zemuna Icon_minitimeČet 30 Jun - 21:13

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 73
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Pozz iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz iz Zemuna   Pozz iz Zemuna Icon_minitimeSub 2 Jul - 0:39

cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Pozz iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz iz Zemuna   Pozz iz Zemuna Icon_minitimeSub 2 Jul - 6:56

PozdraVW cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Bobo
pridošlica
pridošlica
Bobo


Broj poruka : 4
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.06.2016

Pozz iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz iz Zemuna   Pozz iz Zemuna Icon_minitimePon 4 Jul - 15:14

Bio sam kuci za vikend i detaljno slikao svojo bubu pa bih voleo  da okacim slike da procenite u kakvom je stanju.   Znam da je tesko proceniti slikama a uzdam se u vase iskustvo.  Jos nesto, videcete sa slika da stoji na klocnama. Koliko je pametno drzati auto na 4 klocne, mislim zbog ostecenja sasije tezinom? Hteo sam da ga pokrijem samo da kupim ceradu, bar malo da ga zastitim od spoljnih uticaja. Pokusao sam vama Diko da posaljem privatnu poruku, nije dozvoljeno cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pozz iz Zemuna Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozz iz Zemuna   Pozz iz Zemuna Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pozz iz Zemuna
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pozdrav iz Zemuna
» POZZ!!!
» POZZ
» Pozz!
» Pozz...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Predstavljanje članova-
Skoči na: