vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ne-Kupiti ili DA

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
dzonsa
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 3
Godina : 46
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 05.09.2017

Ne-Kupiti ili DA Empty
PočaljiNaslov: Ne-Kupiti ili DA   Ne-Kupiti ili DA Icon_minitimeSre 6 Sep - 9:05

Pošto vjerujem da ovdje postoji mnogo ljudi koji ovo znaju u dlaku.
VW t3 1.9 wbx Benzin 1984 godina lim u extra stanju motor nešto šteka, kaže vlasnik kao da 2 klipa ne rade, zovnem čovjeka koji radi isključivo VW kombi program kaže taj se motor "ne popravlja" a ja nemam takav motor i teško ćeš to naći to svi traže itd itd i tu sam malo ostao u nedoumici.
Pitanje, da li je moguće stvarno da se motor ne može popraviti nekako sam ljubitelj orginala jer ne volim neke velike prepravke.
Svaka pomoć je dobro došla a cijena kombija je dobra, a zašto je vlasnik odustao od popravke vjerovatno ista stvar.
Nazad na vrh Ići dole
djcorto
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djcorto


Broj poruka : 583
Godina : 62
Lokacija : Dubai
Datum upisa : 14.02.2010

Ne-Kupiti ili DA Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne-Kupiti ili DA   Ne-Kupiti ili DA Icon_minitimeSre 6 Sep - 17:42

dzonsa ::
Pošto vjerujem da ovdje postoji mnogo ljudi koji ovo znaju u dlaku.
VW t3 1.9 wbx Benzin 1984 godina lim u extra stanju motor nešto šteka, kaže vlasnik kao da 2 klipa ne rade, zovnem čovjeka koji radi isključivo VW kombi program kaže taj se motor "ne popravlja" a ja nemam takav motor i teško ćeš to naći to svi traže itd itd i tu sam malo ostao u nedoumici.
Pitanje, da li je moguće stvarno da se motor ne može popraviti nekako sam ljubitelj orginala jer ne volim neke velike prepravke.
Svaka pomoć je dobro došla a cijena kombija je dobra, a zašto je vlasnik odustao od popravke vjerovatno ista stvar.

Sve moze da se popravi, samo je pitanje ko zna i koliko kosta.
Nazad na vrh Ići dole
dzonsa
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 3
Godina : 46
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 05.09.2017

Ne-Kupiti ili DA Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne-Kupiti ili DA   Ne-Kupiti ili DA Icon_minitimeUto 12 Sep - 9:05

Malo sa čitao po internetu, valjda te mašine imaju vodeno hlađenje oko cilindara i ako se dihtunzi od starosti ne zamjene propuste vodu unutar i dolazi do pucanja klipnjače eventualno krivljenja iste, tako da.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ne-Kupiti ili DA Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne-Kupiti ili DA   Ne-Kupiti ili DA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ne-Kupiti ili DA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cjene limarije i gdje se mogu kupiti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: od 1979-
Skoči na: