vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kapa razvodnika/distributora paljenja

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kubelwagen
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 12
Godina : 38
Lokacija : Valpovo
Datum upisa : 28.01.2018

Kapa razvodnika/distributora paljenja Empty
PočaljiNaslov: Kapa razvodnika/distributora paljenja   Kapa razvodnika/distributora paljenja Icon_minitimeSre 14 Feb - 19:42

Često mi, pogotovo po zimi kada se kablovi "ukoče", isti smetaju i teško je sa njima pri nekim radovima iz razloga što se natiču na kapu od gore. Da li netko zna od kojega vozila bi odgovarala kapa razvodnika a da ima priključke u stranu, kao na zastavi 750 npr... Znam da odg kapa od stojadina (ali se mora napravit zub) no isto ide prema gore

Gledam rješenja na KDF mašinama i kod porsche-a 356 koja su tako "uredna" i jednostavna, ali takva kapa puno košta i mislim da bi se morao zamjenit razvodnik, sigurno neki bez vacuuma što bi smanjilo performanse...

Volio bih uklonit gužvu tih kablova, stvarno me sekiraju. Btw, razvodnik je standard s vacuumom, 1970-e, 1.2

Ako netko zna takvu kapu molio bih info.

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
http://auto.blog.rs/blog/auto/vesti/2018/01/15/pre-40-godina-pro
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 73
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Kapa razvodnika/distributora paljenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Kapa razvodnika/distributora paljenja   Kapa razvodnika/distributora paljenja Icon_minitimePet 16 Feb - 2:25

Mislim da može od Ford Fieste ali nisam 100% siguran
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
 
Kapa razvodnika/distributora paljenja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pomesao kablove paljenja
» razvodnik paljenja
» Razvodnik paljenja
» Raspored paljenja?
» Razvodnik paljenja stari tip

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Motori-
Skoči na: